Отримати консультацію

Залиште ваші контакти і наш консультант зв`яжеться з вами

Компанія «НВК Інвест» пропонує Вам виробництво деталей згідно з кресленнями.

У разі коли проблематично або дорого придбати потрібні деталі наприклад: вали прокатні, штоки хромовані, ножі промислові, плунжери або інші запчастини для свого обладнання (особливо це актуально для виробничих ліній куплених за кордоном).

Наше підприємство має технічну можливість виготовити деталі та виконати гальванічне тверде хромування відповідно до технічної документації (креслення) за прийнятними цінами.
Наше обладнання дозволяє здійснювати токарної обробки, фрезерні роботи, шліфування, послуги ЧПУ, тверде хромування виробів зі сталі.
Наша основна спеціалізація - тверде промислове хромування, виготовлення валів і виробництво штоків, ремонт і відновлення хромованих деталей.
У виготовленні деталей зі сталі і гальванічному хромуванні головне: розуміння специфіки вироблених запчастин і точне дотримання виробничих стандартів. Наша компанія забезпечує ці умови.
На даний момент виробництво виробів на замовлення за кресленням актуально в багатьох видах промисловості. Наша фірма застосовує виключно професійне ставлення до виробничої специфіки будь-якого клієнта.

1. Розглядаємо замовлення і креслення різної складності.
2. Виробництво запчастин для іноземних (імпортних) ліній.
2. Сучасне обладнання дає можливість виробляти якісний продукт.
3. Виробництво деталей в мінімально можливі терміни.
4. Демократичні ціни на електричне хромування (твердий хром згідно ГОСТ).

Для прорахунку вартості надсилайте свої технічні завдання і креслення на наш e-mail і наші менеджери негайно зв'яжеться з Вами.